Produktu komplekts ādas tīrīšanai un kopšanai.

Komplektā ietilpst:

ADBL ādas tīrīšanas līdzeklis 500ml
Attauko un iztīra ādas apdari nesausinot to. Izgatavots no dabīgām sastāvdaļām. Drošs ādas virskārtai. Veido stabilas, biezas putas, kas ļauj strādāt ilgāk, pārāk nemitrinot ādu. Iespējams atšķaidīt - viens pret vienu ar demineralizētu ūdeni.

ADBL ādas kondicionieris 200ml
Baro un padara tumšāku. Veido noturīgu aizsargkārtu, nerada spīduma efektu pēc uzklāšanas. Patīkami strādāt, pateicoties maigajam ādas aromātam. Gatavs lietošanai.

ADBL Ther - ādas birste
Ādas tīrīšanas birste ar jauktiem sariem. Ergonomiskā forma darbu padara ļoti ērtu. Savienojumā ar ADBL LEATHER CLEANER nodrošina augstu darba efektivitāti, tajāpat laikā neradot bojājumu tīrāmajai virsmai.

ADBL Foamer 150ml
150 ml pudele ar putojošu izsmidznātāju. Ļauj ADBL LEATHER CLEANER uzputot, veidojot blīvas un stabilas putas. Ļauj strādāt ilgāk, nepārslapinot tīrītāmo virsmu.

ADBL Lea - 350gsm mikrošķiedra
Mikrošķiedras lupatiņa, kas paredzēta ādas virsmu tīrīšanai un kopšanai. Funkcionālais izmērs un plānais materiāls padara audumu ļoti ērtu un ļauj precīzi strādāt uz izliektām virsmām un savienojuma vietām. Pateicoties lielai uzsūkšanas spējai, tā viegli savāc netīrumus un produktu pārpalikumus. Neatstāj švīkas un šķiedru plūksnas. Viegli mazgājams.

ADBL Leather Mist - gaisa atsvaidzinātājs 200ml
Ādas aromāts izstrādāts automašīnas salonam. Var izsmidzināt uz paklājiem, auduma apdares vai zem sēdekļiem. Lieliski piemērots lietošanai automašīnā, kā arī mājās vai birojā.

ADBL Trigger

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīmes: HTML netiek atbalstīts!
    Slikts           Labs

ADBL Leather kit

  • Produkta kods: ADBLLK
  • Pieejamība: Noliktavā
  • 37.00€

  • Bez PVN: 30.58€